ما چه کسی هستیم

شرکت فولاد آذر خاورمیانه، عضو گروه فولاد آذر ارومیه، از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه تهیه و تامین انواع مقاطع فولادی آغاز کرد. این شرکت با دارا بودن مجوز صادرات و توانایی تامین تمامی مقاطع فولادی از بزرگترین تولیدکنندگان، به ویژه گروه فولاد آذر ارومیه و با داشتن پرسنلی مجرب و متخصص، فعالیت خود را به صورت داخلی و بین المللی به گسترش رساند. عمده فعالیت این شرکت در زمینه تامین انواع محصولات فولادی از تولید کنندگان و عرضه محصولات به مشتریان، تامین مقاطع با کیفیت ، صادرات و مشاوره در زمینه خرید و فروش آهن آلات ، تخلیه و بارگیری و خدمات خرید و ارسال کالا به مشتریان در سراسر ایران و کشورهای همجوار می باشد.

راههای ارتباطی با این شرکت:

آدرس: ارومیه، بلوار والفجر، ساختمان رایان، طبقه دهم

تلفن: 9-33226008-044

فکس: 33226009-044

ایمیل: measteel@urazsteel.com


تاریخچه

شرکت فولاد آذر خاورمیانه در تاریخ 1392/07/01 تحت شماره 14505 و شناسه ملی 1022019770 در سازمان اسناد و املاک کشور با موضوع واحد مجاز بازرگانی، به مدت نامحدود به ثبت رسید و در تاریخ 1392/07/13خلاصه اظهار نامه آن جهت اطلاع عموم در روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار رسالت آگهی گردید.


ماموریت

هدف ما، خدمت به صنعت ایران عزیز، گسترش و ایجاد زمینه کسب و کار، تجاری شدن محصولات داخلی، ورود نیرو و محصولات نوپا به عرصه تجارت، توسعه تجارت بین الملل، مشارکت با انواع شرکتها و کارخانجات صنعتی، ارائه خدمات به آحاد مردم به صورت مستقیم و غیر مستقیم، انجام معاملات اقتصادی، طراحی و مهندسی پروژه ها، صادرات و واردات انواع کالاهای مجاز بازرگانی وانجام عملیات خرید و فروش است. تنوع خدمات و محصولات از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می باشد. رمز موفقیت شرکت بازرگانی فولاد آذر خاورمیانه، صداقت در کلیه امور، مدیریت هماهنگ، نیروهای متخصص و با تجربه، ارتباط قوی و توانمند با مشتریان و آگاهی به قوانین و مقررات تجارت آهن آلات می باشد.

چشم انداز

شرکت فولاد آذر خاورمیانه در سال 1406 شرکتی است هم افزا، پیشرو و الگوساز در زمینه بهرهگیری از ظرفیت های اقتصادی دانش بنیان در حوزه بازرگانی و صادرات به کشورهای همجوار و تامین محصولات با کیفیت با بهترین قیمت در سطح کشور بویژه شمال غربی ایران عزیز .