ما چه کسی هستیم

شرکت نورد لوله خاورمیانه عضوی از گروه فولاد ارومیه در 9 کیلومتری شهرستان ارومیه و در جاده شهید کلانتری در زمینی به مساحت 32 هکتار احداث گردیده است. با عنایت به اینکه در منطقه غرب و شمال غرب، لوله‌های تولیدی با سایز بزرگ فقط توسط این شرکت تولیـد می‌گردد این امر به خودی خود سبب حذف هزینه‌های زائد و گزاف حمل که مشتریان باید درصورت تهیه از سایر منابع (از استان‌های مرکزی و جنوبی کشور) متحمل شوند، می‌گردد. اغلب مشتریان این شرکت را سازمان‌هایی چون وزارت جهاد کشاورزی، وزارت نیرو، آب و فاضلاب استان‌های همجوار و دیگر استان‌ها را تشکیل می‌دهند. با توجه به برنامه‌های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران در زمینه توسعه کشاورزی و صنعتی و لزوم اجرای پروژه های آبرسانی، بازار مصرف خوبی را برای محصولات انحصاری خود متصور هستیم. ما همواره کیفیت را به عنوان شعار اصلی در سرلوحه اهداف خود قرارداده و تا نایل شدن به این هدف از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

راه‌های ارتباطی با این شرکت:

آدرس: کیلومتر نهم اتوبان ارومیه به تبریز، کارخانه نورد لوله خاورمیانه

تلفن: 3676-3272-044

فکس: 3672-3272-044

ایمیل: office.mpr@urazsteel.com


تاریخچه

شرکت نورد لوله خاور میانه در 9 کیلومتری شهرستان ارومیه و در جاده شهید کلانتری در زمینی به مساحت 32 هکتار احداث گردیده است. این شرکت در مورخه 1383/06/01 به صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسید و پس از تهیه زمین و اخذ مجوزهای لازم جهت تولید 250000 تن انواع لوله اسپیرال و 250000 تن لوله بدون درز عملاً عملیات اجرایی را از اواخر سال 84 آغاز نموده است.


ماموریت

افزایش رضایت مشتریان و افزایش ارتباطات و تعامل با کلیه طرفهای ذینفع

افزایش اثربخشی فعالیت‌های کارکنان توسعه و تثبیت بازار

پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی

بهبود مستمر فرایند کاری بهینه سازی مصرف مواد و انرژی

ارتقاء سطح سلامت کارکنان و پیشگیری از حوادث و بیماری‌های ناشی از کار

چشم انداز

این کارخانه در فاز اول خود اقدام به راه اندازی یک خط تولید لوله اسپیرال به ظرفیت 125000 تن از سایز 20 الی 120 اینچ نموده است، فاز دوم خط تولید دوم لوله اسپیرال در جوار خط اول راه اندازی خواهد شد که مجموع تولید لوله اسپیرال به میزان 250000 تن در سال خواهد رسید و همچنین مقدمات اجرایی پروژه خط تولید لوله های بدون درز به ظرفیت 250000 تن در سال آماده و پس از تأمین منابع مالی نسبت به عملیاتی کردن آن اقدام خواهد گردید. در حال حاضر در این شرکت و با در نظر گرفتن مجموعه نفرات مستقیم و غیر مستقیم تولیدی داخل و خارج از شرکت حدوداً یک هزار نفر را تحت پوشش قرار می دهد.